KONST / Litografier / Färglitografi 11918041
nr 1191 8041
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Mustang. Signerad, numrerad 56/175. Motivet: 38x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 juni 2018
kl 18:31:56
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg